Nalepki na prezenty świąteczne

Nalepki24.pl Promocje Nowości
Poprzedni
produkt
Kolejny
produkt

Nalepki na prezenty świąteczne

Niezależnie od corocznej presji związanej z okresem bożonarodzeniowo-noworocznym, większość z nas przygotowuje zawczasu prezenty dla rodziny i przyjaciół. Nawet jeśli, z jakichś powodów, jednak czynimy przygotowania na ostatnią chwilę, świat poligrafii zaskakuje wieloma możliwościami dekoracji opakowań. Szukanie elementów graficznych, które mogą uatrakcyjnić i ubarwić prezent świąteczny nie jest więc zadaniem ponad siły przeciętnego Kowalskiego.

Wydrukuj ofertę

Etykiety samoprzylepne a prezentacja upominków

Niektórzy mogą twierdzić, iż opakowanie prezentu nie jest dla nich istotne i liczy się intencja. Okazuje się jednak, że opakowanie prezentu z etykietą samoprzylepną, lub inną dekoracją, powoduje psychologiczny efekt, zgodnie z którym podświadomie uznajemy taki prezent za „fajniejszy”, lepszy i mający większą wartość. Słowem, nalepka na prezent powoduje pozytywne odczucia i podnosi wartość prezentu bożonarodzeniowego czy noworocznego.

Naklejki na prezenty – przykłady

Spośród oferowanych na rynku samoprzylepnych etykiet dekoracyjnych, możemy wybrać dosłownie tysiące motywów. Najprostszym jest naklejka z grafiką, związaną z tematyką Świąt, Walentynek czy urodzin bliskiej osoby. Dodajmy jeszcze w tym miejscu, iż w przeważającej części mamy na myśli aplikację etykiety na prezent zapakowany w papier ozdobny, nie taki umieszczony w standardowej torebce ze sznurkiem. Zmierzamy ku naprawdę pozytywnym i spersonalizowanym rozwiązaniom poligraficznym. Zatem nasz prezent owinięty papierem prezentowym, możemy „wyposażyć” w np. drukowany bilecik upominkowy, na którym możemy napisać odręczną dedykację, lub nadrukować grafikę cyfrową. To elegancka i spójna forma opakowania prezentu świątecznego.

Możemy również zwrócić się ku zaawansowanym technologiom druku, zamówić w drukarni etykiet naklejki metaliczne, nalepki fluorescencyjne czy holograficzne. Wszystko zależy od tego jak dobrze znamy obdarowywaną osobę, znamy jej gusta i wiemy że taka forma ozdoby na prezent ucieszy jej oko! Możemy zamówić spersonalizowane etykiety samoprzylepne z inicjałami bliskiego. Niektóre drukarnie naklejek oferują nawet etykiety tzw. „poduszkowe”, które otoczone są powłoką filcową, imitującą śnieżny puch. To doprawdy wyjątkowa naklejka świąteczna.

Typowa kolorystyka etykiet samoprzylepnych na prezenty:

- czerwień
- biel
- złoto
- srebro
- błękit

Opinie

Dodaj opinię

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.

Produkty podobne