Nalepki kontroli jakości

Nalepki24.pl Promocje Nowości

Nalepki kontroli jakości

Naklejki przeglądowe

Naklejki kontroli jakości, kontrolki przeglądów i etykiety inspekcyjne do celów produkcyjnych, BHP i wszystkich innych w których należy zadbać o stan używanych narzędzi pracy.

Naklejki na foliach plombowych typu void i kruszących, polecamy do stosowania gdy konieczne jest utrudnienie nieautoryzowanej podmiany. Folia raz naklejona nie może być naklejona powtórnie. Naklejka przy próbie odklejenia rozwarstwia się i na oklejonej powierzchni pozostaje widoczny wzór.

Folię białą cienką matową polecamy w przypadkach gdy odklejenie nalepki z jednego miejsca i naklejenie w innym miejscu ma być możliwe.

Wszystkie etykiety są odporne na wilgoć, olej, promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, i są zadrukowane przy pomocy wytrzymałego transferu CMYK. Po nalepkach można pisać przy pomocy pisaków permanentnych (np. takich jak do opisywania płyt CD/DVD) lub dziurawić kasownikiem.

Oferujemy również naklejki z indywidualnym nadrukiem, wielokolorowe i o dowolnym kształcie.

Wszystkie zdjęcia nalepek kontroli jakości zawierających daty są poglądowe. Po otrzymaniu każdego zamówienia aktualizujemy lata i wysyłamy podgląd projektu z prośbą o akcept. Zamówienia realizujemy dopiero po e-mailowym akcepcie klienta.

Widok:

Naklejki QC Pass drugiej jakości

Naklejki QC Pass z folii samoprzylepnej odpornej na wilgoć i warunki atmosferyczne.

Jakość druga, mogą się trudniej odklejać z nośnika.

Wymiar nalepki: fi 10 mm.

Na arkuszu: 256 sztuk.

Stan magazynowy: 45 ark.