Naklejki na urządzenia mobilne

Nalepki24.pl Promocje Nowości
Poprzedni
produkt
Kolejny
produkt

Naklejki na urządzenia mobilne

Wiadome jest to, że każdy chce się wyróżnić na jakiś sposób oraz zabezpieczyć swój sprzęt przed uszkodzeniami. Drukarnie oferują usługi w postaci wykonania folii ochronnych na ekrany urządzeń mobilnych takich jak telefony lub tablety z dostosowaniem wymiarów do proporcji ekranu. W przypadku naklejek ozdobnych dotyczy to również urządzeń mobilnych służących do pracy takich jak laptopy, gdzie niektórzy lubią ozdobić go naklejkami pamiątkowymi z różnych miejsc, wydarzeń lub po prostu zakryć powstałe rysy.

Wydrukuj ofertę

Wybór naklejki na urządzenie przenośne

Drukarnie poligraficzne wykonują nalepki na urządzenia przenośne katalogowe, lub według projektu Klienta. Mogą one nie mieć tła (tzw. multiple die-cut stickers), lub je posiadać (tzw. die-cut white stickers). Dostępne na rynku opcje to, przede wszystkim, matowe nalepki na laptopy, jak również błyszczące i transparentne naklejki na tablety. Większość nalepek na urządzenia przenośne posiada klej, który umożliwia łatwe usunięcie ozdoby, gdy już jej nie potrzebujemy, lub zmieniły nam się gusta. Producenci nalepek przestrzegają jednak przed używaniem do ich usuwania z urządzenia mobilnego produktów typu WD-40, gdyż wchodzą one w interakcję z plastikiem obudowy. Drukarnie dostarczają takie produkty na podłożu, umożliwiającym łatwe odklejenie nalepki oraz tak przygotowane, by nie pozostawiały pęcherzyki powietrza po aplikacji.

Naklejki ochronne na smartfony

W przypadku urządzeń przenośnych, takich jak smartfony, nadal najbardziej popularnymi pozostają rozmaite etui i obudowy. Naklejką samoprzylepną na smartfon może być natomiast produkt przezroczysty, chroniący „szybkę” ekranu telefonu komórkowego. Powszechnie wiadomo, jak i intuicyjnie użytkownik może to wyczuć, iż to wyświetlacz telefonu jest elementem najbardziej narażonym na uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne. Nowoczesne drukarnie są w stanie wykonać projekt nalepki na wyświetlacz telefonu wykonane z folii. Taki materiał zapewnia pełną przejrzystość oraz maskowanie, czyli ukrycie powstałych na urządzeniu rys. Foliowe naklejki na smartfon są lekkie i łatwe w nałożeniu, a w dodatku można je dostosować do telefonów o prostych lub zaokrąglonych rogach.

Naklejki ozdobne na laptopy i tablety

Najważniejszym pytaniem, jakie użytkownik przenośnego komputera musi sobie zadać w tym temacie jest to, czy zamierza w niedługim czasie swój sprzęt sprzedać. Ozdobione naklejkami samoprzylepnymi urządzenie przenośne z pewnością nie stanowi idealnego produktu na sprzedaż. To oczywiście kwestia gustu, lecz nabywca może również mieć wątpliwości co do możliwych uszkodzeń laptopa maskowanych naklejką. Jakie są główne powody tego, że ludzie oklejają swoje laptopy nalepkami samoprzylepnymi:

   - moda, chęć wyróżnienia się
   - wyróżnienie w „morzu” urządzeń przenośnych np. w dzielonym miejscu pracy,transporcie publicznym czy na uczelni
   - „trofeum” z odbytych podróży, uzyskanych sponsorów, własnego logotypu, hobby
   - ukrycie rys i uszkodzeń pokrywy laptopa lub tylnej ścianki tabletu.

Absolutnie oczywiste powinno wydawać się to, iż nie wolno naklejać ozdobnej naklejki na laptopa na miejsca inne niż tylna część ekranu: otwory wentylacyjne, porty USB, czujniki Wi-Fi czy IrDa. Nie należy również stosować naklejek samoprzylepnych dużego formatu na obudowę, która mocno się nagrzewa. Może to spowodować przegrzanie sprzętu.

Opinie

Dodaj opinię

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.

Produkty podobne