Etykiety typu triplex

Nalepki24.pl Promocje Nowości
Poprzedni
produkt
Kolejny
produkt

Etykiety typu triplex

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, drukujemy etykiety na materiałach termostransferowych i termicznych – zapewniających szeroki wachlarz zastosowań i najwyższą jakość. Stosujemy technologię typograficzną (tradycyjna technika druku wypukłego) oraz drukowanie metodą fleksograficzną (uniwersalna i kreatywna metoda druku wypukłą formą). Dobierane przez nas techniki nadruku etykiet lub naklejek spełniają wymagania wielu branży: etykiety do przemysłu farmaceutycznego, etykiety na kosmetyki, etykiety na napoje, etykiety ostrzegawcze, etykiety promocyjne, etykiety spożywcze (w tym etykiety na produkty głęboko mrożone).
 

Wydrukuj ofertę

Etykiety typu ‘triplex’ (sandwich/piggyback)

To naklejka składająca się z trzech warstw. Konstrukcja etykiety trójwarstwowej pozwala na naklejanie jej na danej powierzchni, z możliwością odklejania lub przyklejania całej etykiety lub jej części na inny, pożądany przez klienta element. Etykiety te zostały zaprojektowane do szerokiej gamy zastosowań, w których wymagane jest usunięcie lub ponowne zastosowanie górnej warstwy naklejki. Z naszego 20 letniego doświadczenia wynika, że typowe segmenty rynku oraz okoliczności handlowe, chętnie wykorzystujące etykiety w specyficznej formule triplex (sandwich /piggyback) to:

    - promocje, akcje loteryjne i handel detaliczny

    - etykiety wysyłkowe i poczta kurierska

    - administracja i opieka zdrowotna

Etykiety produktowe

Jedne z najbardziej wymagających technologicznie etykiet, to etykiety produktowe. Często muszą wytrzymywać ekstremalne warunki, głębokie mrożenie lub wzmożone działanie promieni UV. Odbiorcami tego produktu są firmy z branż np. spożywczej, medycznej lub BHP – które w sposób naturalny dbają o właściwe oznaczenie swoich produktów. Zainteresowanie tego typu etykietami wyrażają również firmy importujące produkty z zagranicy, z uwagi na konieczność umieszczenia na niej np.:

    - polskiego tłumaczenia składu produktu

    - konwertera jednostek wagowych

    - wyszczególnienia alergenów

    - oznaczenia wykorzystywanego woltażu prądu i inne

Etykiety specjalistyczne

Etykieta specjalistyczna (naklejka lub nalepka specjalna) stosowana jest lub przechowywana w trudnych warunkach atmosferycznych, dlatego jej użycie wymaga wyspecjalizowanych spoiw lub klejów. Są to etykiety samoprzylepne, których głównym zadaniem jest wytrzymywanie ekstremalnie niskich czy wysokich temperatur. Oferujemy naklejki odporne na działanie środków chemicznych, pyłów przemysłowych, bądź długotrwałej ekspozycji na promienie UV. Etykiety samoprzylepne do zadań specjalnych, to najtwardsze i najbardziej wytrzymałe z etykiet, jakie drukujemy. Odbiorcami tego typu etykiet samoprzylepnych jest zazwyczaj:

   - przemysł ciężki

   - przemył samochodowy

   - branża badawcza

   - produkcja maszyn do warunków ekstremalnych

Etykiety marketingowe

Etykieta marketingowa najczęściej zawiera elementy graficzne typu logo, nazwę produktu czy hasło reklamowe. Może być to naklejka na opakowanie produktu lub dowolny nośnik reklamowy, mający wyróżnić producenta na tle innych firm. Szczegółowy projekt etykiety marketingowej, który możemy pomóc wykonać, to klucz do przyciągnięcia uwagi i doprowadzenia do intencji zakupowej. Zastosowanie takich etykiet może istotnie zwiększyć świadomość marki handlowej producenta wśród klientów końcowych.


 

Opinie

Dodaj opinię

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.