Plomby VOID

Nalepki24.pl Promocje Nowości
Poprzedni
produkt
Kolejny
produkt

Plomby VOID

Plomby VOID na barwnych foliach metalicznych z nadrukiem pełnokolorowym CMYK, numeracją, kodami kreskowymi, QrCodami i elementami widocznym wyłącznie w świetle UV.

Drukujemy plomby o kształtach dowolnie zaprojektowanych przez zamawiającego.

Ceny kalkulujemy indywidualnie. Prosimy o przesłanie zapytania na adres e-mail: info@nalepki24.pl

Producent: Drukarnia

Nr katalogowy: n866

Wydrukuj ofertę

Plomby na barwnych foliach metalicznych z folii typu VOID po przyklejeniu, nie pozwalają się odkleić w całości. Przy próbie odrywania rozwarstwiają się i dzięki temu idealnie nadają się do zabezpieczania części elektronicznych przed podmianą lub zabezpieczania całych pomieszczeń przed nieautoryzowanym dostępem.

Plomby na barwnych foliach metalicznych gwarancyjne z folii VOID, są szeroko stosowane przez importerów sprzętu elektronicznego, sklepy komputerowe, serwisy sprzętu elektrycznego. Te folie przewodzą prąd i nie powinno się przyklejać ich bezpośrednio na ścieżkach układów elektronicznych. Na ścieżki układów elektronicznych można nalepiać nalepki gwarancyjne z folii kruszących.

Metaliczne barwne folie VOID idealnie sprawdzają się jeśli chcemy zakleić połączenie dwóch elementów obudowy. Folie metalizowane są na tyle odporne na przedarcie, że nie pękną nawet jeśli dwie części obudowy minimalnie przemieszczą się wobec siebie.

Po plombach VOID można pisać przy pomocy pisaków permanentnych (np. takich jak do opisywania płyt CD/DVD).

Z folii VOID wycinamy również plomby gwarancyjne na roli i sprzedajemy z kolorowym nadrukiem termotransferowym.

Wykonujemy również plomby gwarancyjne o prostych kształtach np: kwadratu lub prostokąta z nadrukiem w kolorach Pantone.

Plomby z metalicznych, barnych folii VOID należy kleić na czystych i odtłuszczonych powierzchniach. Minimalna temperatura otoczenia powinna wynosić +5ºC. Czas wiązania kleju, do osiągnięcia pełnej wytrzymałości na oderwanie, wynosi do 24 godz. w zależności od warunków i rodzaju folii.

Próbki naszych plomb z metalicznych, barnych folii VOID wysyłamy bezpłatnie.

Opinie

Dodaj opinię

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.