Nalepki CE i kosz białe lub szare

Nalepki24.pl Promocje Nowości
Poprzedni
produkt
Kolejny
produkt

Nalepki CE i kosz białe lub szare

Nalepki CE kosz w kolorze białym lub szarym z folii samoprzylepnej bazbarwnej zgodne z dyrektywami nowego podejścia, odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie słoneczne.

Wymiar: 20 x 10 mm.

Na arkuszu: 102 sztuki.

Producent: Drukarnia

Nr katalogowy: n996

3.00 3.00 PLN / ark. PLN
  • Wybrany wariant produktu jest dostępny
  • Wysyłka: od 22.00 PLN
  • Dostawa w ciągu 24h.
Ilość:
ark.
Zapytaj o produkt
Wydrukuj ofertę

Nalepki CE w kolorze białym lub szarym umieszczone na produkcie potwierdzają spełnienie przez producenta zasadniczych wymagań bezpieczeństwa.

Umieszczenie oznakowania CE jest wymagane przed wprowadzeniem towarów do obrotu lub oddaniem do użytku na Jednolitym Rynku Europejskim.

Wykonujemy również nalepki CE pod indywidualne zamówienie np. o innych wymiarach, na innych materiałach.

W przypadku klejenia nalepek CE na typowych podłożach takich jak: stal, plastik, szkło, aluminium, karton, czy lakier można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że standardowa folia będzie odpowiednia i nie będzie się odklejała, oczywiście klejona powierzchnia winna być czysta i odtłuszczona. Natomiast jeśli nalepki CE mają być klejone na materiały takie jak: porowate tworzywa sztuczne, szronione opakowania szklane, opakowania do kosmetyków, to dobrze byłoby przed złożeniem zamówienia przeprowadzić próby.

Próbki naszych nalepek wysyłamy bezpłatnie.

Nalepki CE należy kleić na czystych i odtłuszczonych powierzchniach. Minimalna temperatura otoczenia wynosi +5ºC. Czas wiązania kleju do osiągnięcia pełnej wytrzymałości na oderwanie wynosi do 24 godz., w zależności od warunków i rodzaju folii.

W przypadku wątpliwości, czy nalepka CE będzie się trzymała danej powierzchni, prosimy o zamówienie bezpłatnych próbek.

W przypadku bardzo porowatych i mało nośnych powierzchni możemy zaproponować specjalne sposoby klejenia i odpowiednie folie. Prosimy o kontakt.

Opinie

Dodaj opinię

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.