Naklejki na samochody

Nalepki24.pl Promocje Nowości
Poprzedni
produkt
Kolejny
produkt

Naklejki na samochody

Naklejki samochodowe dzięki którym auto będzie reklamować Twoją firmę!

Nasze naklejki o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne charakteryzują się długoletnią trwałością barw.

Producent: Drukarnia

Nr katalogowy: n838

Wydrukuj ofertę

Naklejki na samochody - wycięte litery i kształty

Naklejki na samochody

Ponieważ stosujemy wysokiej jakości folie samochodowe (wylewane) o mocnych klejach to nasze nalepki nie kurczą się, a samochód może być myty w myjniach bezdotykowych bez ryzyka zerwania naklejek. Do wykonania tego typu naklejek nie stosujemy tanich folii polimerowych.

Na zdjęciu powyżej zielone logo i cyfry "24" wydrukowane na folii białej, pokryte dodatkowo laminatem i wycięte, a litery wycięte z folii czarnej. Przed naklejeniem na samochód całość została naniesiona na specjalną folię transportową, aby ułatwić naklejanie i zachować odstępy pomiędzy literami.

 

Naklejki magnetyczne na auta

Naklejki magnetyczne na samochody

Naklejki magnetyczne na auta pozwalają na ich częste nakładanie i zdejmowanie. Są bardzo chętnie stosowane przez wypożyczalnie samochodów. Klieńci nie chcą mieć reklamy wypożyczalni na samochodzie, tylko wolą umieścić własny logotyp.

Nalepka magnetyczna stanowi idealne rozwiązanie jeśli nie mamy wprawy w nalepianiu większych powierzchni standardowych folii samoprzylepnych lub chcemy tylko na jakiś czas umieścić jakąś informację.

Po zdjęciu z samochodu naklejka magnetyczna musi być przechowywana na płasko. Nie wolno jej zwijać ponieważ trwale się odkształci i nie będzie ładnie przylegała do samochodu.

 

Naklejki na szyby samochodowe

Naklejka z QR Codem

Drukujemy naklejki na foliach białych od strony kleju lub na foliach bezbarwnych z dodatkowym poddrukiem w kolorze białym. Na zdjęciu powyżej naklejka z QR Codem, który odczytany w smartfonie pozwala na instalację programu do zamawiania taksówki. Alternatywnie QR Cod może zawierać elektroniczną wizytówkę firmy, która dodaje się do książki adresowej klienta.

Koszt wykonania naklejki na samochód kalkulujemy indywidualnie. Prosimy o kontakt mailowy: info@nalepki24.pl

Opinie

Dodaj opinię

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.