Naklejki kosz elektrośmieci 100 mm na 100 mm

Nalepki24.pl Promocje Nowości
Poprzedni
produkt
Kolejny
produkt

Naklejki kosz elektrośmieci 100 mm na 100 mm

Naklejki z symbolem przekreślonego kosza (elektrośmieci) z folii samoprzylepnej białej zgodne z dyrektywami nowego podejścia, odporne na warunki atmosferyczne.

Wymiar: 100 x 100 mm.

Na arkuszu: 2 sztuki.

Producent: Drukarnia

Nr katalogowy: n865

3.50 3.50 PLN netto / ark. 4.31 4.31 PLN brutto / ark. PLN
  • Produkt jest dostępny
  • Wysyłka: od 16.00 PLN brutto
  • Dostawa w ciągu 1-2 dni.
Ilość:
ark.
Zapytaj o produkt
Wydrukuj ofertę

Producenci oraz importerzy urządzeń elektrycznych i elektronicznych wyprodukowanych po 2005 r. są zobowiązani do oznaczania swoich produktów symbolem przekreślonego kosza.

Naklejka przekreślony kosz pod indywidualne zamówienie np: o innych wymiarach, na innych materiałach.

W przypadku klejenia nalepek przekreślony kosz na typowych podłożach takich jak: stal, plastik, szkło, aluminium, karton, czy lakier można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że standardowa folia będzie odpowiednia i nie będzie się odklejała, oczywiście klejona powierzchnia winna być czysta i odtłuszczona. Natomiast jeśli nalepki kosz mają być klejone na materiały takie jak: porowate tworzywa sztuczne, szronione opakowania szklane, opakowania do kosmetyków, to dobrze byłoby przed złożeniem zamówienia przeprowadzić próby.

Próbki naszych naklejek przekreślony kosz wysyłamy bezpłatnie.

Nalepki kosz należy kleić na czystych i odtłuszczonych powierzchniach. Minimalna temperatura otoczenia winna wynosić +5ºC. Czas wiązania kleju, do osiągnięcia pełnej wytrzymałości na oderwanie, wynosi do 24 godz. w zależności od warunków i rodzaju folii.

W przypadku wątpliwości, czy naklejki przekreślony kosz będą się trzymała danej powierzchni, prosimy o zamówienie bezpłatnych próbek.

W przypadku bardzo porowatych i mało nośnych powierzchni możemy zaproponować specjalne sposoby klejenia  i odpowiednie folie. Prosimy o kontakt.

Opinie

Dodaj opinię

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.