Naklejki CE RoHS Kosz 20x10mm

Nalepki24.pl Promocje Nowości
Poprzedni
produkt
Kolejny
produkt

Naklejki CE RoHS Kosz 20x10mm

Naklejki CE RoHS Kosz z folii samoprzylepnych zgodne z dyrektywami nowego podejścia, odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie słoneczne.

Wymiar: 20 x 10 mm, na arkuszu: 195 sztuk.

Folia srebrna matowa.

 

Producent: Drukarnia

Nr katalogowy: n999

20.00 20.00 PLN netto / ark. 24.60 24.60 PLN brutto / ark. PLN
  • Produkt jest dostępny
  • Wysyłka: od 16.00 PLN brutto
  • Dostawa w ciągu 24h.
Ilość:
ark.
Zapytaj o produkt
Wydrukuj ofertę

Nalepki RoHS (Restriction of Hazardous Substances) potwierdzają, że przy produkcji danego towaru podjęto działania mające na celu ograniczenia we wprowadzaniu substancji niebezpiecznych.

Dyrektywa RoHS obowiązuje w Polsce od 27 marca 2007 r. i ogranicza zawartość substancji szkodliwych, takich jak: kadm, sześciowartościowy chrom, ołów, rtęć, polibromowane bifenyle (PBB) oraz polibromowane etery fenylowe (PBDE) w urządzeniach elektrycznych i elektronicznych. Komisja europejska określiła maksymalne stężenia tych pierwiastków i substancji w materiale jednorodnym ale równocześnie wprowadziła wyjątki aby dopasować wymagania do postępu technicznego.

Szczegółowe informacje na stronach Ministerstwa Gospodarki mogą być pomocne w podjęciu decyzji, czy dany produkt można wytworzyć (lub zaimportować do UE) pomimo, że zawiera substancje niebezpieczne oraz czy etykiety RoHS mogą być umieszczone na towarze i opakowaniu.

Po nalepki RoHS z indywidualnym logo zapraszamy tutaj.

Opinie

Dodaj opinię

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.