Kasetony reklamowe

Nalepki24.pl Promocje Nowości
Poprzedni
produkt
Kolejny
produkt

Kasetony reklamowe

Podświetlane kasetony, semafory reklamowe, z dibondu i aluminium, wykonywane wg. indywidualnego projektu.

Wyposażone w system automatycznego włączania.

Odporne na długotrwałe działanie warunków atmosferycznych.

Wydrukuj ofertę

Dziś zapraszamy na wirtualną wycieczkę po przestrzeni miejskiej. Jesteśmy w centrum wielkiej aglomeracji. Zewsząd otacza nas zgiełk, gwar i muzyka, a także codzienny hałas przejeżdżających samochodów, autobusów i tramwajów. Spotykamy mnóstwo ludzi, a ruchome obrazy szybko przenikają nam przed oczami. I wtedy nasz wzrok przykuwa kaseton reklamowy, w pięknym kolorze i estetycznym kształcie, prezentujący logo przedsiębiorstwa i jego główne hasło reklamowe. Tak, właśnie w ten sposób można idealnie wyróżnić się z tłumu miasta, dotrzeć do konsumenta, by zainteresował się naszą ofertą.


Jeśli Państwa zamierzeniem jest skutecznie znaleźć klienta w przestrzeni miejskiej, nie możecie przejść obojętnie obok naszej oferty. Polecamy skorzystanie z wykonywanych przez nas, z największą dbałością o każdy szczegół, kasetonów reklamowych z dibondu i w ramie aluminiowej, cudownie wręcz podświetlonych.


Ta forma reklamy zewnętrznej spowoduje, iż zostaną Państwo zauważeni, a konsument zechce swe kroki skierować właśnie do Państwa przedsiębiorstwa.

Opinie

Dodaj opinię

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.