Bezpłatny projekt samochodowej tabliczki znamionowej

Nalepki24.pl Promocje Nowości
Poprzedni
produkt
Kolejny
produkt

Bezpłatny projekt samochodowej tabliczki znamionowej

Bezpłatny projekt samochodowej tabliczki znamionowej.

Producent: Drukarnia

Nr katalogowy: n1201

Wydrukuj ofertę

Projekty zostały zapisane w następujących formatach plików:
Adobe Illustrator *.ai, *.eps, *.pdf
CorelDraw *.cdr
Inkscape *.svg

Przygotowując własny projekt nalepki prosimy o zachowanie odstępu ważnych elementów projektu od krawędzi.
Wystarczy 1mm.

Jeśli projekt nalepki zakłada nadruk do krawędzi (np. tło) to należy wyciągnąć kolor tła na spad.
Spad 2mm z każdej strony nalepki.

Oferujemy druk samochodowych tabliczek znamionowych. Zapraszamy do składania zamówień.

Te bezpłatne pliki z projektem samochodowej tabliczki znamionowej nie mogą być przedmiotem sprzedaży w jakiejkolwiek formie.

Samochodowe tabliczki znamionowe, często umiejscowione w mniej widocznych miejscach pojazdów, jak progi czy komory silnika, na pierwszy rzut oka mogą wydawać się elementem o marginalnym znaczeniu. W rzeczywistości jednak, te niewielkie metalowe czy plastikowe płytki stanowią źródło kluczowych informacji dla każdego użytkownika pojazdu. Analizując ich zawartość, można dojść do wniosku, że są one nieodzownym elementem, zapewniającym prawidłową eksploatację oraz utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym.

Na tabliczkach znamionowych znajdują się dane takie jak: numer identyfikacyjny pojazdu (VIN), rok produkcji, maksymalne obciążenie, informacje o typie pojazdu, danych odnośnie do homologacji, a także specyfikacje dotyczące dopuszczalnych rozmiarów opon i ciśnienia w nich. Te wydawać by się mogło, zwyczajne informacje, w rzeczywistości pełnią kluczową rolę w utrzymaniu bezpieczeństwa oraz efektywności pojazdu.

Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) używany jest nie tylko do celów rejestracyjnych lub identyfikacyjnych przez organy ścigania, ale również przez serwisy samochodowe do określenia kompatybilności części zamiennych. Dzięki temu, właściciel pojazdu może być pewien, że montowane w jego samochodzie części są w pełni zgodne z parametrami technicznymi modelu, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy i żywotność pojazdu.

Dane odnośnie maksymalnych obciążeń i ciśnienia w oponach są z kolei fundamentalne dla prawidłowego obchodzenia się z pojazdem. Nieodpowiednie obciążenie czy zbyt niskie lub zbyt wysokie ciśnienie w oponach może skutkować nie tylko pogorszeniem się prowadzenia pojazdu, ale również większym zużyciem paliwa oraz szybszym zużyciem samych opon i pojazdu. Dodatkowo, informacje te są niezastąpione w sytuacjach, kiedy konieczna jest wymiana opon na nowe, gwarantując, że wybrane będą one zgodne z wymogami producenta.

Warto również zauważyć, że tabliczki znamionowe dostarczają niezbędnych informacji odnośnie do homologacji europejskiej, co jest szczególnie ważne w kontekście sprowadzania pojazdów z zagranicy. Dzięki nim, nabywca może sprawdzić, czy pojazd spełnia obowiązujące normy i czy jest dopuszczony do ruchu na terenie Unii Europejskiej.

Podsumowując, samochodowe tabliczki znamionowe są istotnym źródłem informacji dla każdego użytkownika pojazdu. Dostarczają one kluczowych danych, które pozwalają na prawidłową eksploatację samochodu, utrzymanie go w dobrym stanie technicznym, a co za tym idzie – zapewnienie bezpieczeństwa sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego. Nie należy więc ich lekceważyć, a wręcz przeciwnie – należy się z nimi dokładnie zapoznać i stosować do zaleceń producenta zawartych na tabliczkach znamionowych.

Makiety projektów:

tabliczka1.ai Pobierz makietę projektu
tabliczka1.cdr Pobierz makietę projektu
tabliczka1.eps Pobierz makietę projektu
tabliczka1.pdf Pobierz makietę projektu
tabliczka1.svg Pobierz makietę projektu

Opinie

Dodaj opinię

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.